Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Ślusarz
Miejsce pracy: Skałka (pow. zawierciański, gm. Włodowice), Skałka
Numer: StPr/24/0668
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu w godz. 8.00-16.00.miejsce stażu: PPHU "JVM" Jarosław Mucha, Skałka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skałka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Ślusarz - Monter

Miejsce pracy: Będzin, Łagisza Zakres obowiązków: Montaż wielkogabarytowych konstrukcji stalowych zgodnie z harmonogramem robót i dokumentacją techniczną, Przestrzeganie technologii procesów...

Ślusarz

obróbka metalowych prętów, budowa prostych konstrukcji,bram, balustrad, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Ślusarz

-prace demontażowo-montażowe konstrukcji,-prace warsztatowe przy użyciu elektronarzędzi (wiercenie, wkręcanie, toczenie itp.),-prace remontowo-regeneracyjne (np. piaskowanie konstrukcji)-palenie...