Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Ślusarz
Miejsce pracy: Bystra (pow. żywiecki, gm. Radziechowy-Wieprz), Bystra
Numer: StPr/24/0334
OBOWIĄZKI:
obróbka metalowych prętów, budowa prostych konstrukcji,bram, balustrad,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bystra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 350 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Ślusarz-przepalacz

Wycinanie, cięcie rur, konstrukcji przy pracach remontowych obiektów przemysłowych. Miejsce wykonywania pracy Gliwice ul. PortowaNa początek umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.Praca w...

Ślusarz

-prace demontażowo-montażowe konstrukcji,-prace warsztatowe przy użyciu elektronarzędzi (wiercenie, wkręcanie, toczenie itp.),-prace remontowo-regeneracyjne (np. piaskowanie konstrukcji)-palenie...

Ślusarz

gratowanie, gwintowanie itp. po obróbce mechanicznej, przygotowanie elementów do dostawy, pomiar elementów, kontrola zgodności wykonania z rysunkiem, dbałość o powierzone narzędzia oraz...