Praca: Serwisant/elektrotechnik z prawem jazdy kat. b

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Serwisant/elektrotechnik z prawem jazdy kat. b
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1256
OBOWIĄZKI:
Serwisowanie, konserwacja, naprawy opraw oświetleniowych; przygotowywanie wysyłek: na paletach, paczki; prace administracyjne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Elektrotechnika lub podobne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

minimum rok doświadczenia ogólem; wykształcenie min. średnie o kierunku elektrotechnika lub podobnym; komunikatywność; umiejętność pracy w zespole, efektywność w wykonywaniuh zadań; dobra współpraca z biurem; mile widziane uprawnienia: SEP, na wózki widłowe jezdniowe z mechanicznym napędem podnoszenia

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Serwisant amortyzatorów przód, tył oraz sztyc amortyzowanych

- diagnostyka- serwis amortyzatorów przód, tył oraz sztyc amortyzowanych Wymagania konieczne: Uprawnienia: umiejętności w serwisowaniu amortyzatorów Uprawnienia: doświadczenie na podobnym...

Staż - serwisant elektronik

zapoznanie się ze specyfiką pracy; diagnostyka usterek sprzętu komputerowego; lutowanie oraz wymiana układów SMD,BGA; instalacja opropgramowania komputerowego, wycena napraw i usług;...