Praca: Serwisant urządzeń elektronicznych

Serwisant urządzeń elektronicznych
Miejsce pracy: Pietrzykowice
Twój zakres obowiązków
  • Kontrola i test sprawności małych urządzeń elektronicznych
  • Końcowe drobne prace na produktach
  • Przygotowanie do wysyłki
  • Pakowanie
  • Zaopatrzenie linii produkcyjnej
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Znajomość obsługi komputera
  • Realizacja celów serwisowych i jakościowych
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Program bezpłatnej porady prawnej, psychologicznej, doradztwa finansowego
  • Świadczenia z ZFŚS,
  • Karty podarunkowe na święta
  • Dopłaty do karty sportowej, wypoczynku, opieki medycznej
  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego
  • Integracje

Serwisant bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych

Zakres prac wykonywanych przez naszych Serwisantów: wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacja urządzeń weryfikacja uszkodzeń i wykonywanie napraw funkcjonujących urządzeń...

Technik Serwisu Bram i Urządzeń Przeładunkowych

Nasi Profesjonalni Technicy Serwisu wykonują przeglądy i naprawy urządzeń w nowych i istniejących obiektach, reagują na awarie, dokonują napraw zapewniając wysoki poziom obsługi klienta....

Serwisant pomp do betonu

Zadania: Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania, Naprawy, przeglądy, modyfikacje i regulacje maszyn, Sporządzanie protokołów z zakresu napraw, Budowanie i utrzymanie trwałej relacji z...