Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Sekretarka
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0591
OBOWIĄZKI:
FPokres ważności: 17.10.24-17.11.24miejsce odbywania stażu: ul. Wyszyńskiego 13, Mikołówgodziny: pn-pt 7.30-15.30zatrudnienie: -Wykonanie przeglądu akt, digitalizacja akt, przepisywanie pism, kserowanie, wpisy do systemu informatycznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, obsługa komputera

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pracownik sekretariatu

obsługa sekretariatu, zarządzanie korespondencją, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji, inne prace zlecone przez przełożonego. wykształcenie wyższe,...

wystawianie faktur, monitorowanie płatności, wysyłanie e-maili do klientów, obsługa klienta, obsługa programu do zarządzania szkołą językową, odbieranie telefonów od klientów Wymagania...