Praca: Samodzielna księgowa/księgowy (księgi rachunkowe)

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Samodzielna księgowa/księgowy (księgi rachunkowe)
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0284
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw finansowo- księgowych (głównie ksiąg rachunkowych).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomiczny
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Księgowa / Księgowy

OPIS STANOWISKA Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych; Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych; Przygotowywanie płatności dla dostawców; Księgowanie...

Kierownik ds. kontrolingu

Na powierzonym stanowisku Kierownik ds. kontrolingu będzie partnerem biznesowym dla zarządu spółki oraz kadry kierowniczej w tematach o charakterze kontrolingowym. Zakres odpowiedzialności:...

Księgowa/Księgowy

Zadania: Ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym Kompletowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Przygotowywanie płatności Monitorowanie zobowiązań Przygotowywanie...