Praca: Rzeźnik - wędliniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Rzeźnik - wędliniarz
Miejsce pracy: Radzionków
Numer: StPr/24/0883
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac związanych z produkcja mięsa na wydziałach zakładu wg zapotrzebowania, w tym klasowanie, trybowanie, wykrawanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Radzionków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Garmażer

Praca polegająca na rozbiorze mięsa, myciu, cięciu za pomocą narzędzi ręcznych (noże, tasaki), obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, wykonywanie i formowanie kebabów. Możliwość...

Pracownik rozbioru mięsa wieprzowego

Ubój, rozbiór, wykrawanie mięsa wieprzowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna Wymagania inne: mile widziane...