Praca: Robotnik wykonujący proste prace fizyczne

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Robotnik wykonujący proste prace fizyczne
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2272
OBOWIĄZKI:
- Obróbka, przetwórstwo, krojenie, kontrola, ładowanie, pakowanie, przygotowanie do wysyłki surowca pochodzenia zwierzęcego i materiałów zgodnie z procedurami zakładowymi.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + Teren całej Polski według zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pracownik gospodarczy

szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe,prace porządkowe na terenie szkoły, pielęgnacja roślin ozdobnych,konserwacja i utrzymanie w czystości podłóg, okien, scian,utrzymywanie w czystości...

szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe,pielęgnacja roślin: nawożenie roślin nwaozem,usuwanie uszkodzonych pędów oraz posuszu, przycinanie koron, spulchnianie i pielenie powierzchni grup...

- Obróbka, przetwórstwo, krojenie, kontrola, ładowanie, pakowanie, przygotowanie do wysyłki surowca pochodzenia zwierzęcego i materiałów zgodnie z procedurami zakładowymi.- Miejsce wykonywania...