Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Istebna
Numer: StPr/24/0850
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów do magazynu, prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu, prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie, transportowanie i przemieszczenie towarów wewnątrz magazynu w tym obsługiwanie wózków jezdniowych (widłowych), dbanie o porządek i czystość w magazynie, przyjęcie/zdanie stanowiska pracy przydzielonego przez brygadzistę Pracodawcy Użytkownika; informowanie Pracodawcę Użytkownika o wszelkich niezgodnościach związanych z jakością BHP i ochroną środowiska i bezpieczeństwem p. pożarowym; przygotowanie wspólnie z nastawiaczem stanowiska pracy wg schematu Lay out; przeprowadzenie samokontroli wg dokumentacji technologicznej; przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz wymagań ochrony środowiska;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : UDT[Umiejętność 1] : Kierowca operator wózków jezdniowych[Inne] : Praca 40 godz./tyg., w ruchu ciągłym-wg aktualnego zapotrzebowania na realizację zadań na zakładzie. Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych oraz dni wolne (soboty, niedziele).

Miejsce pracy:

Istebna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 34,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Operator Magazynu

Twój zakres obowiązków Wypełnianie debiutów, etykietowanie i zmiana etykiet produktów i opakowań; Pakowanie wyrobu gotowego zgodnie z instrukcjami do opakowań jednostkowych i zbiorczych;...

Magazynier

Obsługa procesów magazynowych, zapewnienia prawidłowej pracy na układaniu i przewożeniu za pomocą wózka towarów i palet, kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki, załadunku i...

Magazynier

obsługa wózka podnośnikowego na magazynie, załadunek i rozładunek produktów i towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie minimum zawodowe,...