Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0342
OBOWIĄZKI:
- poznanie charakterystyki i organizacji pracy Urzędu, wykonywanie prac porządkowych oraz konserwacja i wykonywanie nieskomplikowanych prac naprawczych w budynku Urzędu, utrzymywanie podstawowego sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznych, wykonywanie zadań i czynności pomocniczych i usługowych w stosunku do innych pracownikow, polegające między innymi na pomocy w załadunku i rozładunku towarów, pracach magazynowych, ustawianiu mebli itp., obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywnego w pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: zdolności techniczne
Uprawnienia: umiejętność współpracy z innymi współpracownikami
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: podzielność uwagi

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Robotnik leśny

prace leśne Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracownik gospodarczy

Sprzątanie pomieszczeń piekarni, sprzątanie toalet, mycie korytarzy, sprzątanie hali produkcyjnej, mycie stołówki, sprzątanie szatni.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)....

Prace porządkowe i naprawcze w pomieszczeniach zakładu. Utrzymanie w należnym stanie technicznym podstawowy sprzęt gospodarczy. Obsługa i konserwacja sprzętu wykorzystywanego w pracy. Prace...