Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1131
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywnośćnie wskazano we wniosku warunków uciążliwych i czynników szkodliwych

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pracownik gospodarczy

Sprzątanie pomieszczeń piekarni, sprzątanie toalet, mycie korytarzy, sprzątanie hali produkcyjnej, mycie stołówki, sprzątanie szatni.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)....

Pomocniczy robotnik torowy

Praca na terenie całego kraju. Proste pracy pomocnicze przy torach kolejowychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie - 1 rokMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Praca na terenie...

Utrzymywanie w należytym stanie terenów zielonych, w tym koszenie trawy, wykonywanie prac porządkowych, naprawa usterek, oczyszczanie terenów oraz dróg wewnętrznych.Praca na terenie Jaworzno -...