Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Rudziniec
Numer: StPr/24/1540
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy-Wykształcenie: brak wymagań; zakres obowiązków: prace porządkowe na zakładzie, zbiorniku wodnym, polu biwakowym; koszenie poboczy na terenie Gminy Rudziniec; bieżące prace zlecone przez Dyrektora zakładu; jedna zmiana; miejsce pracy: teren gminy Rudziniec
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rudziniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik gospodarczy

szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe,prace porządkowe na terenie szkoły, pielęgnacja roślin ozdobnych,konserwacja i utrzymanie w czystości podłóg, okien, scian,utrzymywanie w czystości...

szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe,pielęgnacja roślin: nawożenie roślin nwaozem,usuwanie uszkodzonych pędów oraz posuszu, przycinanie koron, spulchnianie i pielenie powierzchni grup...

Robotnik wykonujący proste prace fizyczne

- Obróbka, przetwórstwo, krojenie, kontrola, ładowanie, pakowanie, przygotowanie do wysyłki surowca pochodzenia zwierzęcego i materiałów zgodnie z procedurami zakładowymi.- Miejsce wykonywania...