Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Radzionków
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
Dbanie o porządek, estetyczny wygląd terenów MOSIR, proste prace rementowe;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 55 roku życia;

Miejsce pracy:

Radzionków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pracownik fizyczny

Prace porządkowe, sortowanie odpadów budowlanych.Pierwsza umowa - zlecenie na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia.Praca w godzinach: od 7:00 do 15:00. Wymagania konieczne:...

Pracownik gospodarczy

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: podstawowe, zawodowe; zakres obowiązków: przycinanie żywopłotów, gałęzi, koszenie trawy,...

Pracownik myjni samochodowej

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia...