Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Miasteczko Śląskie
Numer: StPr/24/0388
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Miasteczko Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Robotnik

Utrzymanie zieleni miejskiejUmowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 7.00-15.00 od pn. do pt.Oferta pracy skierowana do osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotneR.P...

Placowy

dozór nad placem na którym składowane są materiały, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

Pracownik gospodarczy, złota rączka

Pielęgnacja trawników, odśnieżanie, dbanie o nawierzchnie parkingów, wykonywanie prostych napraw i drobnych prac budowlanych, utrzymanie w dobrym stanie sprzętu gospodarczego, zasypywanie pieca...