Praca: Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Rudnik (pow. raciborski, gm. Rudnik), Rudnik
Numer: StPr/24/0870
OBOWIĄZKI:
wykonywanie robót budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rudnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Pracownik budowlany

wykonywanie powierzonych prac, roboty remontowo-budowlane, budowa domów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie min. zawodowe

Pracownik ogólnobudowlany

wykonywanie termomodernizacji budynków mieszkalnych, wznoszenie budynków mieszkalnych Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie średnie,...

prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Wymagania inne: