Praca: Rejestratorka - recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Rejestratorka - recepcjonistka
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0848
OBOWIĄZKI:
umawianie pacjentów, rozliczanie za zabiegi, umawianie na terminy, obsługa social mediów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, uczciwość,
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Rejestratorka medyczna

Wg programu stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Komunikatywność, operatywność, kreatywność, obsługa komputera, drukarki.

umawianie pacjentów, rozliczanie za zabiegi, umawianie na terminy, obsługa social mediów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Uprawnienia: biegła obsługa komputera...

Recepcjonista / Recepcjonistka

Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta, rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i...