Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0491
OBOWIĄZKI:
1)Rejestracja pacjentów, przyjmowanie zgłoszeń osobiście, telefonicznie.2)Prowadzenie drogą elektroniczną ewidencji prowadzonych usług medycznych.3)Zakładanie dokumentacji medycznej pacjentów.4)Obsługa komputera i programów medycznych.5)Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur za usługi medyczne, przyjmowanie płatności.6)Utrzymywanie porządku w dokumentacji medycznej, segregacja i archiwizacja dokumentów.7)Weryfikacja uprawnień ubezpieczonych pacjentów.8)Prowadzenie terminarza rejestracji.9)Prowadzenie listy obecności i ewidencji czasu pracy personelu medycznego placówki.10)Współpraca z personelem medycznym w zakresie przepływu informacji w celu sprawnej obsługi pacjentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Wg programu stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Komunikatywność, operatywność, kreatywność, obsługa komputera, drukarki.

Rejestratorka - recepcjonistka

umawianie pacjentów, rozliczanie za zabiegi, umawianie na terminy, obsługa social mediów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Uprawnienia: biegła obsługa komputera...

Recepcjonista / Recepcjonistka

Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta, rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i...