Praca: Rejestratorka medyczna - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Rejestratorka medyczna - staż
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/24/1248
OBOWIĄZKI:
Udzielanie informacji o pracy przychodni.Rejestracja pacjentów do poradni specjalistycznych.Prowadzenie odpowiednich rejestrów.Obsługa programów komputerowych.Wykształcenie średnie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Rejestratorka medyczna

Wg programu stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Komunikatywność, operatywność, kreatywność, obsługa komputera, drukarki.

Rejestratorka - recepcjonistka

umawianie pacjentów, rozliczanie za zabiegi, umawianie na terminy, obsługa social mediów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Uprawnienia: biegła obsługa komputera...

Recepcjonista / Recepcjonistka

Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta, rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i...