Praca: Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Referent
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0552
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe, prelekcje ekologiczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ochrona środowiska, inżynieria środowiskowa, OZE i gospo. odpadami
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: posiadanie druku KRK
Uprawnienia: umiejętność pracy z dziećmi
Uprawnienia: Znajomość programów BDO, KOBIZE

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Referent administracyjno-biurowy

- przygotowywanie korespondencji do wysyłki,- odbieranie i wykonywanie telefonów,- udzielanie informacji członkom Cechu,- sporządzanie dokumentacji związanej z zawieraniem umów w celu...

Referent

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca administracyjno-biurowa Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie Użytkowanie sprzętu...

Referent/ stażysta

Miejsce odbywania stażu: Mikołów, Czas pracy stażysty: pon- pt 7-15Okres stażu: 3 miesiąceWprowadzanie do systemu informatycznego danych szczegółowych z deklaracji podatkowych oraz innych...