Praca: Referent (wydział finansów )

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Referent (wydział finansów )
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0884
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wykonywanie prac biurowych, oraz prac zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Młodszy referent - staż

Prace administracyjno-biurowe. Obsługa sprzętu komputerowego.Wykształcenie średnie lub wyższe.Obsługa komputera. Wymagania inne: