Praca: Referent ds. technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Referent ds. technicznych
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0702
OBOWIĄZKI:
ustalanie i przygotowywanie harmonogramów pracy dla pracowników warsztatów i obsługi, rozliczanie mediów na podstawie faktur, przygotowywanie zapotrzebowań na materiały i usługi, przyjmowanie i ewidencjonowanie zgłoszeń o awariach, obsługa urządzeń biurowych, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.25 - 15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne, umiejętność logicznego myślenia, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Referent

sporządzanie rejestrów dokumentów, przygotowywanie dokumentów w celu realizacji zleceń zewnętrznych, pomoc przy rejestrze wydawania narzędzi, pomoc przy rozliczeniu paliwa, pomoc przy nadzorze...

Referent

Prace biurowe, prelekcje ekologiczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ochrona środowiska, inżynieria środowiskowa, OZE i gospo. odpadami Uprawnienia: prawo...

Referent

Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie Użytkowanie sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów) Zagrożenie korupcją...