Praca: Referent ds. logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Referent ds. logistyki
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/24/0785
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Referent

Prace biurowe, prelekcje ekologiczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ochrona środowiska, inżynieria środowiskowa, OZE i gospo. odpadami Uprawnienia: prawo...

Referent administracyjno-biurowy

- przygotowywanie korespondencji do wysyłki,- odbieranie i wykonywanie telefonów,- udzielanie informacji członkom Cechu,- sporządzanie dokumentacji związanej z zawieraniem umów w celu...

Referent

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca administracyjno-biurowa Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie Użytkowanie sprzętu...