Praca: Recepcjonistka-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Recepcjonistka-kasjer
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie wpłat i wypłat gotówkowych oraz kartą płatniczą, sporządzanie raportów kasowych, prowadzenie rejestru poczty wychodzącej i przychodzącej, przyjmowanie i przekierowanie rozmów telefonicznych, obsługa urządzeń biurowych, wsparcie działu ubezpieczeń. Staz w godz. 8-16, 11-19
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

dobra dykcja, przyjazny ton głosu, miła aparycjawykształcenie średnie, wyższe

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Specjalista ds. Administracji - Pracownik Recepcji

Aplikuj do nas jeśli: posiadasz min. średnie wykształcenie; masz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy; biegle obsługujesz programy z pakietu MS Office oraz urządzenia biurowe;...

obsługa kasy fiskalnej, dokonywanie operacji gotówkowych, bieżące sporządzanie dokumentów kasowych, ewidencjonowanie zdarzeń w systemie kasowym, codzienne sporządzanie raportu obrotu,...