Praca: Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/24/1210
OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi w przedszkolu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Psycholog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 480 do 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Psycholog (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia Wymagania inne:

Psycholog rodzinnej pieczy zastępczej

- kwalifikacja kandydatów;- prowadzenie poradnictwa dla osób sprawujących pieczę zastępczą i ich dzieci oraz podopiecznych;-opiniowanie podopiecznych;- wspieranie koordynatorów;-...

Psycholog

zajęcia z dziećmi. Prowadzenie dokumentacji według przepisów MEN.Praca według harmonogramu, 5 godzin pracy w tygodnu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne,...