Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 9208306, z dnia 2024-08-28

EDMIR-POL to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą przypraw oraz dodatków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego ze szczególnym nastawieniem na przemysł mięsny.
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • promowanie i rozpowszechnianie produktów Firmy Edmir-Pol,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży,
  • obsługa klientów na terenie całej Polski i za granicą,
  • zapał i silna motywacja do pracy,
  • dbanie o nienaganny wygląd i godne reprezentowanie firmy,
  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - przemysł spożywczy lub mięsny,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów,
  • znajomość branży spożywczej,
  • Książeczka zdrowia dla celów sanitarno–epidemiologicznych (posiadanie lub chęć wyrobienia),
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i gotowość do podnoszenia kompetencji własnych w tym zakresie,

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • możliwość uzyskania premii,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Przedstawiciel Handlowy HoReCa

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji. Rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa. Identyfikacja potrzeb klientów oraz...

Przedstawiciel Handlowy ds sieci Modern Trade

Twój zakres obowiązków Budowanie relacji z klientami sieciowymi na powierzonym terytorium; Realizacja planów sprzedaży; Zapewnienie dostępności produktów firmy w obsługiwanych punktach;...

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji. Rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa. Identyfikacja potrzeb klientów oraz...