Praca: Przedstawiciel handlowy (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Przedstawiciel handlowy (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0862
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Przedstawiciel Handlowy

Twój zakres obowiązków: Pozyskiwanie i opieka nad grupami klientów w powierzonym regionie, Realizowanie planów sprzedaży, w tym w poszczególnych kategoriach produktowych, Prowadzenie rozmów i...

Konsultant Oświatowy

Czym się zajmiesz? Będziesz umawiać i prowadzić rozmowy online z osobami, które chcą uczyć się w „The Point”. Przedstawisz naszą ofertę edukacyjną w szkołach – na spotkaniach z...

Przedstawiciel handlowy w branży B2B z językiem niemieckim

Będziesz twarzą marki najwyższej jakości - IBS i reprezentował naszą firmę lokalnie. Będziesz inspirować naszych klientów swoim otwartym podejściem, a tym samym przyczyniać się do...