Praca: Przedstawiciel handlowy (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Przedstawiciel handlowy (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0862
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Przedstawiciel Handlowy HoReCa

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji. Rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa. Identyfikacja potrzeb klientów oraz...

Przedstawiciel Handlowy ds sieci Modern Trade

Twój zakres obowiązków Budowanie relacji z klientami sieciowymi na powierzonym terytorium; Realizacja planów sprzedaży; Zapewnienie dostępności produktów firmy w obsługiwanych punktach;...

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji. Rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa. Identyfikacja potrzeb klientów oraz...