Praca: Przedstawiciel handlowy choinek z tworzywa sztucznego

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Przedstawiciel handlowy choinek z tworzywa sztucznego
Miejsce pracy: Koziegłowy
Numer: StPr/24/0491
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: systematyczność
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: umiejętność nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koziegłowy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Przedstawiciel Handlowy mobilny

Opis stanowiska Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, Praca na podległym terenie, Realizacja polityki i wyznaczonych celów sprzedażowych, Budowa silnej pozycji firmy na lokalnym rynku,...

Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy

Oczekiwania: znajomość lokalnych rynków w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, prawo jazdy kat. B i kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami, umiejętność pozyskiwania...