Praca: Projektant opakowań

Firma Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie (CZK) S.A. powstała w 1922 roku pod nazwą RORI i funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 100 lat. Firma zajmuje się produkcją opakowań z kartonu i specjalizuje się głównie w wykonywaniu skomplikowanych oraz mocno przetworzonych opakowań Premium. Obsługujemy przede wszystkim firmy z branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz spożywczej, zarówno na rynku polskim, czeskim czy słowackim, jak i z pozostałych krajów Europy. Kładziemy szczególny nacisk na obsługę klienta i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość produkcji i obsługi.

Projektant opakowań
Miejsce pracy: Cieszyn
Opis stanowiska:
  • Tworzenie i modyfikacja projektów opakowań
  • Przygotowywanie projektów do procesu drukowania
  • Kooperacja z działami technicznym i produkcyjnym
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym
  • Użytkowanie systemów ERP i CRM
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Doświadczenie w pracy z Adobe CC (Photoshop, Illustrator)
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Zdolność do pracy zespołowej
  • Kreatywność i zaangażowanie w projekty
Co oferujemy:
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Dynamiczna praca przy projektach dla znanych marek
  • Stabilne zatrudnienie w rozwojowej branży
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Lokalizacja: biuro w Cieszynie
  • Umowa o pracę na pełen etat

Grafik

Aplikuj do nas jeśli: znasz bardzo dobrze pakiet Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign); masz min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych i materiałów marketingowych (wymagane...

Projektant grafiki

projektowanie grafiki 3D Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Młodszy Specjalista ds. Produkcji Multimedialnej

Aplikuj do nas jeśli: masz podstawową wiedzę z zakresu montażu wideo lub grafice 3D; jesteś pasjonatem/ką nowych technologii i multimediów; m asz zmysł estetyczny i kreatywność; potrafisz...