Praca: Pracownik wykończenia wnętrz

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracownik wykończenia wnętrz
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1642
OBOWIĄZKI:
Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane. Prace przy wykończeniu wnętrz: malowanie, gipsowanie, kafelkowanie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz umiejętności kandydata, po okresie próbnym. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik ds. remontów budowlanych

malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany...

Pracownik ogólnobudowlany

Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu;...

Robotnik budowlany

wykonywanie robót budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: