Praca: Pracownik utrzymania ruchu

Firma MAXTOP producent mrożonej pizzy i zapiekanek zatrudni na stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Sławków
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień elektryki, elektroniki oraz mechaniki maszyn produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Solidność, rzetelność, uczciwość
  • Zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 4,5 – 5 tys. zł na rękę
MaxTop powstał w 1991 roku, jako firma rodzinna.

Z dumą możemy powiedzieć, że od samego początku produkowaliśmy mrożone pizze i zapiekanki, które sami chętnie jemy w naszych domach.
Łączymy tradycyjne podejście do produktu z nowoczesnym zarządzaniem firmą.

Posiadamy własną piekarnię, w której wypiek jest oparty o tradycyjną recepturę ciasta drożdżowego.
Oprócz gamy produktów w naszej marce produkujemy 130 marek własnych dla największych sieci w Polsce oraz zagranicą.

Serwisant Maszyn i Urządzeń w dziale utrzymania ruchu

Opis stanowiska: Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych, Praca stacjonarna w zakładzie...

Pracownik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska: usuwanie awarii maszyn i urządzeń wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na podstawie instrukcji i planu przeglądów realizacja zadań zgodnie z wewnętrznymi harmonogramami...