Praca: Pracownik Utrzymania Czystości

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Czeladź
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Czeladź ul. Będzińska

Poniedziałek – sobota
To oferujemy:
  • Umowa zlecenie po okresie próbnym umowa o prace
  • Praca od poniedziałku do soboty, 6-14 / 14-21
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Po okresie próbnym możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
Twoje zadania:
  • Zamiatanie, odkurzanie
  • Zmywanie podłóg, sprzątanie sanitariatów, korytarzy
  • Dbanie o porządek na terenie dużego sklepu
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Sprzątaczka

Sprzątanie klatek schodowych,utrzymywanie czystości wokoło budynku (zbieranie śmieci, zamiatanie chodników, odśnieżanie). Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Sprzątaczka

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: podstawowe; umiejętność pracy w zespole, dokładność, dobra organizacja pracy; zakres...

Sprzątaczka

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: zawodowe (ew. podstaowe); umiejętność pracy w zespole, dokładność, dobra organizacja...