Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)/asystent nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)/asystent nauczyciela
Miejsce pracy: Iwanowice Duże
Numer: StPr/24/0745
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie czystości, pomoc nauczycielowi
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Iwanowice Duże

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Asystent

Warunki pracy Pracownikom oferujemy: Stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Rozwój umiejętności poprzez współpracę z ekspertami w swojej...

Młodszy asystent

szkolenie z zakresu BHP, zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizacyjnym PSSE Tychy, zapoznanie się z aktami prawnymi, procedurami, instrukcjami, systemem zarządzania; zapoznanie...

Asystent/specjalista ds. kadr, płac, zus

obsluga kard, naliczanie płac oraz rozliczeń z ZUS.*praca w systemie równoważnym:8:00-16:00 wt.-czw.8:00-17:00 pon.8:00-15:00 pt. Wymagania inne: wykształcenie minimum średnie, mile widziane: 2...