Praca: Pracownik serwisu samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik serwisu samochodowego
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0668
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzenia do kalibracji ADAS, podłączanie zestawu diagnostycznego do gniazda OBD pojazdu, ustawianie tablicy odbijającej przed nadajnikiem radaru w określonej odległości i kącie, uruchamianie procedury kalibracji za pomocą testera diagnostycznego, sprawdzanie czujników kalibracji i ewentualnie dokonanie korekt, praca w godzinach 9.00-17.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

do przyuczenia

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pomocnik detailera

Pracownik potrafi pracować pod presją czasu. Posiada umiejętności manualne. zakres jego obowiązków obejmuje pomoc przy aplikacji folii ochronnej PPF, przyciemnianiu szyb, aplikacji powłoki...

obsługa urządzenia do kalibracji ADAS, podłączanie zestawu diagnostycznego do gniazda OBD pojazdu, ustawianie tablicy odbijającej przed nadajnikiem radaru w określonej odległości i kącie,...