Praca: Pracownik serwisu samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik serwisu samochodowego
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0668
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzenia do kalibracji ADAS, podłączanie zestawu diagnostycznego do gniazda OBD pojazdu, ustawianie tablicy odbijającej przed nadajnikiem radaru w określonej odległości i kącie, uruchamianie procedury kalibracji za pomocą testera diagnostycznego, sprawdzanie czujników kalibracji i ewentualnie dokonanie korekt, praca w godzinach 9.00-17.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

do przyuczenia

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

obsługa urządzenia do kalibracji ADAS, podłączanie zestawu diagnostycznego do gniazda OBD pojazdu, ustawianie tablicy odbijającej przed nadajnikiem radaru w określonej odległości i kącie,...

Pomocnik detailera

Pracownik potrafi pracować pod presją czasu. Posiada umiejętności manualne. zakres jego obowiązków obejmuje pomoc przy aplikacji folii ochronnej PPF, przyciemnianiu szyb, aplikacji powłoki...