Praca: Pracownik sekretariatu

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik sekretariatu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • obsługa sekretariatu,
  • zarządzanie korespondencją,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • sprawna obsługa MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dyspozycyjność w dni robocze.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w przyjacielskiej atmosferze,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Sekretarka

FPokres ważności: 17.10.24-17.11.24miejsce odbywania stażu: ul. Wyszyńskiego 13, Mikołówgodziny: pn-pt 7.30-15.30zatrudnienie: -Wykonanie przeglądu akt, digitalizacja akt, przepisywanie pism,...

wystawianie faktur, monitorowanie płatności, wysyłanie e-maili do klientów, obsługa klienta, obsługa programu do zarządzania szkołą językową, odbieranie telefonów od klientów Wymagania...

obsługa sekretariatu, zarządzanie korespondencją, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji, inne prace zlecone przez przełożonego. wykształcenie wyższe,...