Praca: Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1055
OBOWIĄZKI:
sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej. Prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy.Praca na 3/4 etatu lub w pełnym wymiarze czasu pracy, praca wg ustalonego grafiku (od poniedziałku do niedzieli), 7 godzin pracy dziennie w przedziale godzinowym 7.00-21.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 25,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

przygotowywanie napojów gorących i zimnych oraz deserów; obsługa klienta; obsługa kasy, prace magazynowe, prace porządkowe na terenie restauracji i terenie zewnętrznym* system czasu pracy...

Pracownik pomocniczy gastronomii

wg programu stażustaż w godz: 10-18, 12-20 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania...

Pracownik restauracji - obsługa ekspresu

przygotowywanie napojów gorących (kawy, herbaty), spienianie mleka*praca zmianowa w godzinach pomiędzy 8:00 a 20:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...