Praca: Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0388
OBOWIĄZKI:
- obszar produkcji: praca przy grillu, frytownicach, tosterach, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- prace porządkowe w restauracji.Praca od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele, w przedziale godzinowym 7.00-24.00 (według wcześniej ustalonego GRAFIKU - nie ma możliwości pracy w stałych godzinach).Umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąca, następna na czas określony,Praca w Restauracji Mc Donalds w Zabrzu, Plac Teatralny 6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, wymagana książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 25,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Restaurant employee

We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers. Daily learning, under the supervision of the...

- obszar produkcji: praca przy grillu, frytownicach, tosterach, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń,...