Praca: Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Czaniec
Numer: StPr/ALHA/24/0704
OBOWIĄZKI:
praca fizyczna, przy taśmie, proste prace pomocnicze przy produkcji lodów, pakowanie, sortowanie, opisywanie spakowanych towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

preferowana książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Czaniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Pracownik produkcji

Produkcja elementów metalowych, odbieranie elementów z maszyny, kompletacja, sortowanie oraz kontrola jakości, utrzymywanie porządku na stanowisku, drobne prace porządkowe Wymagania konieczne:...

obsługa maszyn i urządzeń do produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do produkcji tworzyw sztucznych, umiejętności...

obsługiwanie niezbędnych maszyn i rządzeń produkcyjnych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: