Praca: Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Studzienice
Numer: StPr/24/0335
OBOWIĄZKI:
PRACE POMOCNICZE PRZY UPRAWIE I ZBIORZE PIECZAREK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Studzienice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Pracownik produkcji

- fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, - identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, -...

Obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie produktów przy linii produkcyjnej, wzrokowa kontrola jakości, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach: 6.00-14.00,...

Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą...