Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0708
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie elementów do maszyny- oczyszczeniewyprodukowanych elementów sprężonym powietrzem- wzrokowa kontrola jakości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy: Ruda Śląska 4B - 4 dni pracujące /1-2 dni przerwy/ system 3 zmianowy

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 do 5 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

obsługiwanie niezbędnych maszyn i rządzeń produkcyjnych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracownik produkcyjny

•Montaż elementów zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi i ilościowymi na jednym z wydziałów (wtrysk, montaż, lakiernia).•Selekcja i pakowanie elementów.•Sprawdzanie elementów...

Prace ślusarskie i produkcyjne.Umowa o pracę na czas określony - 9 miesięcyDodatkowe benefity: pakiet medyczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...