Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Wieszowa
Numer: StPr/24/0785
OBOWIĄZKI:
pakowanie filetów z indyka, przygotowywanie do transportu filetów z indyka, mycie maszyn, utrzymywanie czystości na miejscupracy, patroszenie filetów drobiu, kontrola jakości produktu, krojenie mięsa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

posługiwanie się nożem

Miejsce pracy:

Wieszowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Produkcja kebaba. Wykonywanie czynności produkcyjnych, tworzenie kebaba Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

Produkcja elementów metalowych, odbieranie elementów z maszyny, kompletacja, sortowanie oraz kontrola jakości, utrzymywanie porządku na stanowisku, drobne prace porządkowe Wymagania konieczne:...

obsługa maszyn i urządzeń do produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do produkcji tworzyw sztucznych, umiejętności...