Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0884
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn i urządzeń;- zapewnienie przepływu materiałowego (logistyka pojemników na produkcji);- kontrola wizualna komponentów;- wprowadzanie zleceń do SAP;- zachowanie czystości obszaru produkcyjnego;- prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standartami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: gotowość do pracy w systemie 4-ro brygadowym
Uprawnienia: doświadczenie w branży produkcyjnej, lub na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

obsługiwanie niezbędnych maszyn i rządzeń produkcyjnych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Obsługa maszyn, odbiór i rozładunek towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole Wymagania...

Pomoc przy pracach ślusarskich. Proste prace ślusarskie (gwintowanie, wiercenie, szlifowanie). Obsługa prostych narzędzi pomiarowych - kątownik, suwmiarka (przyuczenie). Czytanie rysunku...