Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Chorzów
Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych
  • Praca z rysunkami technicznymi
  • Manualny montaż elementów
Nasze wymagania
  • Wykształcenie zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy zmianowej
To oferujemy
  • Wsparcie podczas wdrożenia
  • Możliwości rozwoju i szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Pakiet socjalny i opieka medyczna
Dodatki
  • Ubezpieczenie zdrowotne i na życie
  • Dodatek wakacyjny
  • Benefity z Funduszu Socjalnego

Zakres obowiązków: prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów, dbanie o czystość i...

Specjalista do spraw produkcji

Kontrola pracy maszyn wtryskowych, naprawa maszyn wtryskowych, kontrola stanu technicznego, kontakt z zarządzem w języku koreańskim Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń...

Kontakt z zarządem w języku koreańskim, kontrola prac maszyn wtryskowych, kontrola stanu technicznego Wymagania konieczne: Zawód: Kierownik produkcji w przemyśle Wykształcenie: średnie...