Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1470
OBOWIĄZKI:
Prace montażowe; kontrola jakości części; obsługa wtryskarek; przygotowanie części do lakierowania; prace pomocnicze przy produkcji.*praca w systemie 3-zmianowym: 06:0014:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00; praca tymczasowa oferowana przez agencję zatrudnienia, na czas określony 18-miesięcy; praca będzie wykonywana w dwóch lokalizacjach: ul. Strefowa 6, 43-100 Tychy oraz ul. Strefowa 27, 43-100 Tychy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, punktualność, dobry wzrok, zdolności manualne.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pracownik produkcyjny w sektorze automotive, zorientowanie na pracę w zespole;chęci do pracy, mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej. Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik produkcji...

Pracownik produkcyjny w sektorze automotive, zorientowanie na pracę w zespole, chęc do pracy, mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej. Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik produkcji...

Pracownik produkcyjny

Praca przy obsłudze linii produkcyjnej grzejników PURMO. Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz umiejętności kandydata. Osoby zainteresowane pracą- możliwość aplikacji przez stronę:...