Praca: Pracownik produkcji - układacz kebaba

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik produkcji - układacz kebaba
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0326
OBOWIĄZKI:
Wykrawanie kości z elementów drobiu, układanie i formowanie mięsa na kebab przy pomocy noża, pakowanie, magazynowanie. Praca w godz. 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie minimum podstawowe

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Pracownik produkcji

Produkcja elementów metalowych, odbieranie elementów z maszyny, kompletacja, sortowanie oraz kontrola jakości, utrzymywanie porządku na stanowisku, drobne prace porządkowe Wymagania konieczne:...

obsługa maszyn i urządzeń do produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do produkcji tworzyw sztucznych, umiejętności...

obsługiwanie niezbędnych maszyn i rządzeń produkcyjnych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: