Praca: Pracownik produkcji spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Pracownik produkcji spożywczej
Miejsce pracy: Herby
Numer: StPr/24/0448
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie surowców do produkcji wyrobów spożywczych, udział w procesie produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Herby

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Pracownik produkcji

- fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, - identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, -...

Obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie produktów przy linii produkcyjnej, wzrokowa kontrola jakości, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach: 6.00-14.00,...

Pracownik produkcyjny

Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą...