Praca: Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracownik prac dorywczych
Miejsce pracy: Mazańcowice
Numer: StPr/24/0697
OBOWIĄZKI:
PROSTE PRACE NIE WYMAGAJĄCE UPRAWNIEŃ I DOŚWIADCZENIA : Odbiór gotowych detali metalowych (np. progi samochodowe lub inne małe) z maszyny linii produkcyjnej, kontrola jakości (wzrokowa ocena jakości), segregacja, układanie. Proponowane wynagrodzenie brutto: 27,70 PLN/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy. Gotowośc do pracy zmianowej i w dni wolne od pracy. Wykształcenie i doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Mazańcowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

- Wykonywanie prac dorywczych, między innymi: pomoc w procesie wsparcia produkcji, konfekcja, selekcja, kontrola naprawy części celem wsparcia w procesie.- Miejsce wykonywania zlecenia: Oddział...