Praca: Pracownik piekarni i produkcji spożywczej

Pracownik piekarni i produkcji spożywczej
Miejsce pracy: Sławków
Opis stanowiska:
  • praca przy wypieku pizzy i zapiekanek
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, uczciwość, rzetelność
  • zaangażowanie
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
MaxTop powstał w 1991 roku, jako firma rodzinna.

Z dumą możemy powiedzieć, że od samego początku produkowaliśmy mrożone pizze i zapiekanki, które sami chętnie jemy w naszych domach.
Łączymy tradycyjne podejście do produktu z nowoczesnym zarządzaniem firmą.

Posiadamy własną piekarnię, w której wypiek jest oparty o tradycyjną recepturę ciasta drożdżowego.
Oprócz gamy produktów w naszej marce produkujemy 130 marek własnych dla największych sieci w Polsce oraz zagranicą.

Pracownik gospodarczy

szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe,prace porządkowe na terenie szkoły, pielęgnacja roślin ozdobnych,konserwacja i utrzymanie w czystości podłóg, okien, scian,utrzymywanie w czystości...

szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe,pielęgnacja roślin: nawożenie roślin nwaozem,usuwanie uszkodzonych pędów oraz posuszu, przycinanie koron, spulchnianie i pielenie powierzchni grup...

Robotnik wykonujący proste prace fizyczne

- Obróbka, przetwórstwo, krojenie, kontrola, ładowanie, pakowanie, przygotowanie do wysyłki surowca pochodzenia zwierzęcego i materiałów zgodnie z procedurami zakładowymi.- Miejsce wykonywania...