Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Gostyń (pow. mikołowski, gm. Wyry), Gostyń
Numer: StPr/24/0422
OBOWIĄZKI:
ZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:Roboty ogólnobudowlane, murowanie, tynkowanie, zbrojarskie, ziemne, dociepleniowe, wykończenioweOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 12 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-176 Gostyń + teren całej PolskiPRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. gimnazjalne

Miejsce pracy:

Gostyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pracownik ds. remontów budowlanych

malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany...

Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu;...

Pracownik wykończenia wnętrz

Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane. Prace przy wykończeniu wnętrz: malowanie, gipsowanie, kafelkowanie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz...